Algemeen

Herdenking 4 mei in Nieuw Beerta bij monument ‘Ongebroken 1940-1945’

- advertentie -

Nieuw Beerta – De jaarlijkse Dodenherdenking in Nieuw Beerta heeft op 4 mei plaatsgevonden bij het monument ‘Ongebroken 1940-1945’. Vanwege de sluiting van de kerk, door de bouwkundige staat van de fundering, werd de herdenking gestart vanaf SPNA Ebelsheerd aan de Hoofdweg.

- advertentie -

De bijeenkomst begon om 19.30 uur met het verzamelen van belangstellenden, waarna om 19.45 uur een stille rondgang richting het monument volgde. Om 19.53 uur werden kransen en bloemen gelegd. Om 20.00 uur werd twee minuten stilte in acht genomen, gevolgd door het klinken van de ‘Last Post’. Aansluitend werden gedichten voorgedragen door leerlingen van de kindcentra uit Drieborg en Beerta.

Daarna volgde een toespraak van burgemeester Cora-Yfke Sikkema, samen met kinderburgemeester Femke Nap. Vervolgens werd gezamenlijk het Wilhelmus gezongen. De herdenking werd rond 20.20 uur afgesloten door een woordvoerder van het 4 mei comité Nieuw Beerta. Na afloop was er gelegenheid om samen te komen in SPNA Ebelsheerd.

- advertentie -

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button